Menu

Kdo jsem

Jsem grafik se specializací na tvorbu log, korporátní identity, grafického a obalového designu. Pokud Vy nebo Vaše firma potřebuje výrazné logo nebo vizuální styl s trvalou hodnotou, která Vás přiblíží Vašim obchodním cílům, tím že přitáhne vaše ideální zákazníky i obchodní partnery, bude mi potěšením se s Vámi sejít a najít nejlepší řešení na míru.
Na volné noze jsem od roku 2012, a od roku 2016 pracuji z mého nového studia v Plzni a v Praze. Máte-li zájem, navštivte mé portfolio projektů.
I am a graphic artist who specializes in designing logo, corporate identity, graphic and package design. As a freelancer since 2012 I work from my studio in Pilsen and Prague. If you’re interested, visit my portfolio of projects.


 

 

Logo & Korporátní identita

Vytvářím firemní značky a identity pro jednotlivce, společnosti i produkty, pro krátkodobé či jednorázové užití. Být odlišný, nalézt vlastní způsob prezentace a komunikace se svými klienty, mít dobře zapamatovatelné logo je základem každé úspěšné firmy.

Logo & Corporate Identity

My expertise is in designing a brand or a corporate identity for individuals, companies or products. This also applies for one of events or occassions. Be different, trying to find own way of presentation and communication with clients, very well memorable logo are the basics of every successful company.


Obalový & Grafický Design

Spolu s tvorbou značek a firemních identit patří nerozlučně k sobě. Ať už se jedná o katalogy a výroční zprávy, inzeráty nebo prospekty, časopisy a knihy – rozsahem, tvarem i způsobem řešení. Tvořím obalový design se zaměřením na viněty s praktickými zkušenostmi s navrhováním etiket z ČR, Francie a Austrálie. Každý projekt je velkou příležitostí jak překonat očekávání … jak překonat sebe.

Package & Graphic Design

Incooperating design brands and CI as a complete package. Catalogue, annual reports, advertisements or leaflets varying quantities, form and arrangement.  I design package design of wine labels focusing on practical experience in designing labels from the Czech Republic, France and Australia. Each project is an opportunity to create unique things.


webdesign

Webdesign

Vše od malých ikon a piktogramů až po rozsáhlé webové stránky. Návrh, programování i uvedení k vlastnímu životu. Webové prezentace, E-shopy, bannery.
Websites from small icons and pictograms to extensive websites. Design, programming ready for website use.